KernApk
Apk bestanden voor Android
Korte info
Over het algemeen heeft apk-bestand Yahoo!オークション ネットオークション、フリマアプリ(Yahoo! Auction Online veiling, rommelmarkt-app) een beoordeling tussen 8.7 en 10. Dit is een cumulatieve beoordeling, de meeste van de beste apps op google play store hebben een beoordeling van 8 tot 10. Totaal reviews in google play store 0. Totaal aantal ontvangen vijf-sterren reviews 0. Deze app kreeg een slechte beoordeling door 0 gebruikers. Geschat aantal downloads schommelen rond 10,000,000+ downloads in google play store Yahoo!オークション ネットオークション、フリマアプリ(Yahoo! Auction Online veiling, rommelmarkt-app), te vinden in de categorie Boodschappen doen, met tags en werd ontwikkeld door Yahoo! JAPAN (LY Corporation). U kan hun website https://auctions.yahoo.co.jp/ bezoeken of android-shopping-support@mail.yahoo.co.jp naar hen sturen. Yahoo!オークション ネットオークション、フリマアプリ(Yahoo! Auction Online veiling, rommelmarkt-app) kan op android-toestellen geïnstalleerd worden met 4.1(Jelly Bean)+. We leveren enkel originele apk-bestanden. Wanneer één van de materialen op deze site inbreuk maakt op uw rechten, rapporteer het ons dan. U kan ook apk of Google downloaden en het draaien via android emulatoren zoals big nox app player, bluestacks en koplayer. U kan ook apk van Yahoo!オークション ネットオークション、フリマアプリ(Yahoo! Auction Online veiling, rommelmarkt-app) downloaden en het op android emulatoren draaien zoals bluestacks of koplayer. Versies van Yahoo!オークション ネットオークション、フリマアプリ(Yahoo! Auction Online veiling, rommelmarkt-app) apk beschikbaar op onze site: 7.74.0, 7.72.2, 7.72.0, 7.71.0, 7.70.0 en anderen. Nieuwste versie van Yahoo!オークション ネットオークション、フリマアプリ(Yahoo! Auction Online veiling, rommelmarkt-app) is 7.74.0, werd opgeladen op 2024/14/04
Schermafbeeldingen van Yahoo!オークション ネットオークション、フリマアプリ
Beschrijving van Yahoo!オークション ネットオークション、フリマアプリ

Yahoo! Auctions heeft zijn servicenaam gewijzigd in Yahoo!

Yahoo! Auction is ``de grootste online veiling-/vlooienmarkt-app van Japan'', waar u dingen kunt vinden en kopen die niet in de winkels verkrijgbaar zijn. U kunt veilig en gemakkelijk handelen.
・Met meer dan 75,5 miljoen aangeboden items op een bepaald moment, kun je items vinden die uniek zijn voor Yahoo!
・Voor uitverkochte artikelen, artikelen in beperkte oplage, oude artikelen en andere artikelen die moeilijk in winkels te koop zijn, kun je verwachten dat de prijzen stijgen in een ``veilingformaat.'' Als u artikelen snel tegen de gewenste prijs wilt verkopen, gebruikt u het rommelmarktformat. Met Yahoo! Auctions kunt u de verkoopmethode kiezen, afhankelijk van de situatie, zodat u een zeer bevredigende transactie kunt realiseren.
・96% van de klanten werd beoordeeld als "zeer goed" of "goed", waardoor het een veilige transactie was. Er is ook voldoende compensatie voor problemen waar u zich zorgen over kunt maken.
- U kunt anoniem handelen zonder uw persoonlijke gegevens prijs te geven.

Bij Yahoo! Auctions, waar u veel dingen kunt vinden, zult u zeker dingen vinden die u niet kunt vinden in andere vlooienmarkt-apps, online winkel-apps, postorder-apps of mode-apps, zoals items in beperkte oplage. ,
niet te koop items en moeilijk te vinden items!

■Laten we naar producten zoeken!
We hebben een verscheidenheid aan artikelen in de uitverkoop, waaronder prachtige artikelen die klaar zijn om te passen, de trendy kleding van dit seizoen, ongebruikte artikelen die cadeau zijn gegeven, artikelen in beperkte oplage die uitverkocht zijn en artikelen voor samenwerking. Probeer alsjeblieft te zoeken naar wat je wilt, wat je lang geleden al wilde, maar het hebt opgegeven.

[Belangrijkste zoekmethoden] - U kunt
naar artikelen of productnamen zoeken met behulp van trefwoorden naar keuze. ・Zoeken op categorie U kunt zoeken in meer dan 40.000 categorieën. Zodra u naar een categorie zoekt, wordt deze geregistreerd in uw "Vaak bekeken categorieën", zodat u de volgende keer eenvoudig kunt zoeken. Voorbeeld) Van merken zoals 'damesmode', 'muziek', 'cd', 'boeken, tijdschriften', 'stripverhalen, anime-artikelen', 'talentartikelen', 'huishoudelijke apparaten, AV, camera's', 'meubels', interieur", enz. Naast zoeken op merknaam kunt u ook zoeken vanuit een lijst met merken. U vindt zeker uw favoriete merk! - Uitgebreider zoeken U kunt uw zoekopdracht verfijnen met nieuwkomers, gratis verzending, nu kopen-opties, prijsklasse, staat van het product (nieuw/gebruikt), verkoper (winkel/individueel) en andere opties. U kunt ook zoeken door meerdere trefwoorden te combineren of producten uit te sluiten die specifieke trefwoorden bevatten. - Zoeken vanuit speciale functies Zelfs als u niet weet wat u zoekt, kunt u zoeken naar populaire producten en aanbevolen producten uit de topkeuzes van de app. ・Zoek de winnende biedprijs U kunt de winnende biedprijzen bekijken van veilingen die in de afgelopen 120 dagen zijn gewonnen en geëindigd. U kunt ook de marktprijs weten wanneer u uw artikelen aanbiedt, wat handig is bij het vaststellen van prijzen. [Watchlist] Als u iets vindt dat u interesseert, voegt u het toe aan uw volglijst (favorieten). U kunt de productinformatie en biedingsstatus later controleren en deze eenvoudig vergelijken met andere producten waarin u geïnteresseerd bent. ■Laten we het te koop aanbieden! Zelfs items waarvan je denkt dat je ze niet kunt verkopen, kunnen voor iemand anders een schat zijn! Van heren- en damesmode, accessoires, handgemaakte goederen, huishoudelijke apparaten, speelgoed en spelletjes, strips, sportartikelen zoals golfuitrusting, antiek tot populaire auto-onderdelen... we hebben een breed scala aan categorieën, zodat u een verscheidenheid aan producten! Er zijn twee soorten aanbiedingsmethoden: "vlooienmarktformaat" en "veilingformaat". Maak altijd en overal foto's met je smartphone en zet ze te koop! [Vlooienmarktformat] - Lijstformaat met vaste prijs (startprijs en koop-nu-prijs zijn hetzelfde). [Veilingformaat] - Dit is een veilingformaat waarbij de prijs stijgt vanaf een vaste startprijs. U kunt ook een 'Koop het nu'-prijs instellen. Yahoo! Auctions wordt aanbevolen voor de volgende mensen : - Ik ben zenuwachtig voor mijn eerste transactie, dus ik ben op zoek naar een bekende online veilingapp met veel gebruikers - Ik ben op zoek naar een dienst waarmee ik anoniem kan handelen. zonder persoonlijke informatie vrij te geven - Online winkelen・Ik wil handgemaakte goederen en handgemaakte producten verkopen ・Ik wil handgemaakte goederen die niet in winkels worden verkocht ・Ik ben op zoek naar zeldzame goederen en premium goederen zoals items in beperkte oplage en niet-voor-verkoop-items ・Anderen Ik kan het gewenste product niet vinden in vlooienmarkt-apps of online veiling-apps. ・Het is zonde om kinderkleding, babykleding, oude kleding, enz. weg te gooien. Dus ik wil dat mensen die ze nodig hebben, ze gebruiken. ・Ik ben op zoek naar een mode-app waarmee ik merkartikelen tegen lage prijzen kan kopen. ・Ik ben op zoek naar de laatste mode en ik wil trendy kleding kopen tegen een lage prijs. Ik gebruik meerdere online shopping-apps, maar ik wil verenig ze in één app. Er zijn veel soorten online winkel-apps, mode-apps, winkel-apps, enz., en ik weet niet zeker welke ik moet gebruiken . Tot nu toe heb ik online mode-winkelsites gebruikt, maar ik Ik wil tegen een betere prijs kopen met behulp van een winkelapp in veilingstijl. Ik wil altijd en overal gemakkelijk producten kunnen aanbieden, verkopen en erop kunnen bieden. Ik wil een complete mangaset kopen en deze allemaal in één keer lezen. op zoek naar outlet-producten zoals displayartikelen of artikelen met een reden . ・Ik zoek graag naar koopjes in kringloopwinkels en rommelmarkten.

・Het is moeilijk om het gebruikte spel te vinden dat je zoekt.
・Je wilt kleding vinden die bij je ideale outfit past tegen een lage prijs

. ■Over de kosten
・Als je kiest voor gemakkelijke
betaling voor succesvolle bieders, kun je je betalingsmethode kiezen (*1). , en er zijn geen kosten (*2). Er zijn geen maandelijkse kosten of andere kosten.
*1: Selecteerbare betalingsmethoden: PayPay, creditcard, internetbankieren, PayPay-bankbetaling, betaling in de supermarkt, bankoverschrijving
*2: Voor sommige betalingsmethoden en bepaalde categorieën kunnen kosten in rekening worden gebracht.

・Systeemgebruikskosten wanneer een door de verkoper vermeld product
wordt verkocht ▼ 10% van de winnende biedprijs (inclusief belasting)
als u niet bent geregistreerd bij "Yahoo! Auctions! App Premium Service" ▼ Succesvol bod als u bent geregistreerd bij "Yahoo ! Veilingen! App Premium Service" 8,8% van de prijs (inclusief belasting) Vanaf succesvolle biedingen op of na 4 juni 2024 bedragen de gebruikskosten voor het biedsysteem een ​​vaste 10% (*exclusief specifieke categorieën) ■Opmerkingen : om items te vermelden vanuit de app, gebruik Yahoo! JAPAN. U moet uw ID, Yahoo! Wallet (adres, naam, betaalmethode) registreren en uw identiteit verifiëren via sms-authenticatie. - Om alle aanbiedingsfuncties te kunnen gebruiken, moet u een LYP Premium-lid zijn of u registreren voor de betaalde service van deze applicatie "Yahoo! Auctions App Premium Service." ・De Yahoo! Auctions App Premium Service accepteert niet langer nieuwe lidmaatschappen vanaf app-versie 7.63.0 of hoger. Klanten die al lid zijn, kunnen blijven genieten van de voordelen van de ``Yahoo! App Premium Service.'' ・Er zijn enkele categorieën die niet in de app kunnen worden vermeld. ■Bedrijfsomgeving : Klanten die Android 7 of hoger en Android 6 of lager gebruiken , worden niet ondersteund, dus gebruik de website Yahoo! Auctions vanuit uw browser. Deze applicatie maakt gebruik van de broncode die wordt geleverd onder de Apache-licentie, versie 2.0 (http://www.apache.org/licenses/LICENSE-2.0). ■Licentieovereenkomst Lees de algemene gebruiksvoorwaarden van LINE Yahoo (inclusief softwareregels (richtlijnen)) voordat u deze applicatie gebruikt. ・LINE Algemene gebruiksvoorwaarden van Yahoo https://www.lycorp.co.jp/ja/company/terms/ ・Softwareregels (richtlijnen) https://www.lycorp.co.jp/ja/company/terms/# anc2 ・Privacybeleid https://www.lycorp.co.jp/ja/company/privacypolicy/ ・Privacycentrum https://privacy.lycorp.co.jp/ja/

Versie geschiedenis Yahoo!オークション ネットオークション、フリマアプリ
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.74.0
- Kleine bugs zijn opgelost.

Bedankt voor uw voortdurende steun aan Yahoo!
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.72.2
- Kleine bugs zijn opgelost.

Bedankt voor uw voortdurende steun aan Yahoo! Auctions.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.70.0
- Kleine bugs zijn opgelost.

Bedankt voor je voortdurende steun aan Yahoo! Auctions.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.69.0
- Kleine bugs zijn opgelost.

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.66.0
en kleine bugs te verhelpen.

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.63.0
・ Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.62.0
・Kleine bugs zijn verholpen

. Bedankt voor uw voortdurende steun aan Yahoo! Auctions.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.61.3
voortdurende steun aan Pokekoro Twin.

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.61.1
・Kleine bugs zijn verholpen.

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.61.0
en kleine bugs verholpen.

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.59.0
・Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.58.1
・Kleine bugs zijn verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.58.0
・Kleine bugs zijn verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.57.0
en kleine bugs verholpen.

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.56.0
・Kleine bugs verholpen

Bedankt voor uw voortdurende steun aan Yahoo!Auctions.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.55.1

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.54.2
・Kleine bugs verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.54.0
・Kleine bugs verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.53.0
・Kleine bugs zijn verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.52.1

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.51.0
・Kleine bugs zijn verholpen.

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.50.0
・Kleine bugs zijn verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.49.0
・Kleine bugs zijn verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.48.3
・Kleine bugs zijn verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.48.2
・Kleine bugs zijn verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.47.0
・Kleine bugs zijn verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.45.0
・Kleine bugs zijn verholpen

. Bedankt voor je voortdurende steun aan Yahoo! Auctions.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.44.1
・Kleine bugs gecorrigeerd

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.43.0
・Kleine bugs zijn verholpen

. Bedankt voor je voortdurende steun aan Yahoo! Auctions. Bugfix ■v15.11.0
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.41.0
・Kleine bugs zijn verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.40.0
・Kleine bugs zijn verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.38.2
・ Kleine bugs opgelost

Bedankt voor je voortdurende steun.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.33.0
・ Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.32.1
・ Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.31.1
・ Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.31.0
・ Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.30.2
・ Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.30.1
en kleine bugs zijn verholpen

. Bedankt voor je voortdurende steun.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.30.0
・ Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.29.1
・ Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.27.0
・ Kleine bugs opgelost

. Dank u voor uw voortdurende steun.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.25.0
・ Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.22.0
- Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.20.1
- Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.19.2
- Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.18.0
- Kleine bugs opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.4.0
- Kleine bugs verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.3.0
- Kleine bugs verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.2.0
- Kleine bugs verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.1.1
kleine reparaties en kleine bugs verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 7.0.1
・ Een bug verholpen die in bepaalde gevallen

vastliep. Bedankt voor je voortdurende steun. Ik zal.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.95.0
- Kleine bugs verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.94.1
- Kleine bugs verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.93.1
・ De bug opgelost

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.93.0
- Kleine bugs verholpen

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.37.0
■ Laatste update (6.37.0)
Bedankt dat je het altijd gebruikt.
· Nu kunnen we animeren door een controlelijst toe te voegen.

We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.36.3
■ Laatste update (6.36.3)

- Probleem opgelost dat het meldingsgeluid mogelijk niet beschikbaar was.

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.34.3
■ Laatste update (6.34.3)

- Probleem opgelost waarbij de applicatie crashte op het zoekscherm.

Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.32.0
■ Laatste update (6.32.0) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Kleine gebreken zijn verholpen. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.31.0
■ Laatste update (6.31.0) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Kleine gebreken zijn verholpen. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.30.0
■ Laatste update (6.30.0) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Kleine gebreken zijn verholpen. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.28.0
■ Laatste update (6.28.0) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Kleine gebreken zijn verholpen. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.27.0
■ Laatste update (6.27.0) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Kleine gebreken zijn verholpen. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.26.1
■ Laatste update (6.26.1) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Probleem opgelost dat niet kan worden uitgelogd. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.25.2
■ Laatste update (6.25.2) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Kleine gebreken zijn verholpen. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.24.1
■ Laatste update (6.24.1) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Kleine gebreken zijn verholpen. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.23.1
■ Laatste update (6.23.1) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Probleem opgelost in sommige terminals. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.22.0
■ Laatste update (6.22.0) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Kleine gebreken zijn verholpen. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.21.1
■ Laatste update (6.21.1) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Probleem opgelost in sommige terminals. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.20.1
■ Laatste update (6.20.1) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Probleem opgelost in sommige terminals. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.19.2
■ Laatste update (6.19.2) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Verschillende defecten op sommige terminals opgelost. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.19.1
■ Laatste update (6.19.1) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Probleem opgelost dat op sommige terminals niet kan worden gestart. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.19.0
■ Laatste update (6.19.0) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Kleine gebreken zijn verholpen. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.18.0
■ Laatste update (6.18.0) Bedankt dat je het altijd gebruikt. · Met de Freemark-tentoonstelling is het nu mogelijk om tot 10 productafbeeldingen te registreren · Grotere afbeelding uploaden mogelijk gemaakt We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.17.0
■ Laatste update (6.17.0) Bedankt dat je het altijd gebruikt. · Het succesvolle bod van Mike kan nu worden verwijderd. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.16.0
■ Laatste update (6.16.0) Bedankt dat je het altijd gebruikt. - Kleine gebreken zijn verholpen. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Nieuw in jp.co.yahoo.android.yauction 6.15.0
■ Laatste update (6.15.0) Bedankt dat je het altijd gebruikt. · Hoe u "Yu-pakket" en "Yu-pakket" in de bezorgmethode kunt gebruiken, is handig geworden. · U kunt nu het concept op het bovenste scherm van de tentoonstelling verwijderen. We kijken uit naar uw voortdurende steun in de toekomst.
Beoordeel deze app
Meer info
Ander jp.co.yahoo.android.yauction APK versies voor Android
Populaire Android apps